PxPixel
העלאת מודעה
ילדי טהרן , מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן , מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן , מב"ת מערב, ראשון לציון
ילדי טהרן , מב"ת מערב, ראשון לציון
לכל התמונות · 4
₪895,000

ילדי טהרן , מב"ת מערב, ראשון לציון

משרד למכירה
מתיווך
35
מ״ר
₪25,571
למ״ר בינוי
3
קומה

תיאור הנכס

חדש בבלעדיות למכירה/להשכרה משרד בגודל של כ 35 מ''ר בראשון לציון, רח' ילדי טהרן המבוקש! ברמת גמר, מעוצב אדריכלית , מעולה לבעלי מקצועות חופשיים! במיקום סופר מרכזי צמוד לסינמה סיטי( מתחם גיגיס ) בניין של מכבי, קומה 3 מתוך 6. פינוי גמיש מאד

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪25,571
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
מישאל יוסופוב
תיווך רישיון: 3145000

רימקס SUCCESS
סניף רימקס רמלה לוד חולון מונה כ -4 משרדים, בסניפים שלנו כ 78 סוכנים פעילים אשר עובדים לפי אזורי התמחות, בסניף רמלה הרצל 92 27 סוכנים פעילים אשר עובדים על פי אזור התמחות
סניף לוד דוד המלך 2 -מונה כ 25 סוכנים
סניף חולון הלוחמים 1 מונה כ 26 סוכנים
יש לכל סוכן וסוכנת מאמן - יש לנו את האפשרות לתת מענה ולתת מחיר מצוין

בנוסף, אצל רימקס רמלה לוד גוש דן והשפלה
אצלנו במשרד נמצאים יועצי משכנתאות שעובדים איתנו יחד

אפשר למכור לבד ועל המחיר להתפשר - ואפשר לפנות למומחים ולקבל הרבה יותר

לעמוד המשרד
דוד המלך 14, רמלה
₪15,500
משרד
185 מ"ר
₪84 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026