PxPixel
העלאת מודעה
המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה
המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה
המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה
המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה
המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה
לכל התמונות · 9
₪1,111,111

המלאכה 25, עפולה מזרח, עפולה

משרד למכירה
מתיווך
176
מ״ר
₪6,313
למ״ר בינוי
2
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

ברחוב המלאכה 25, אזור התעשייה עפולה בניין משרדים מודרני ומבוקש קומה 2 מתוך 4 משרד פרימיום מאוחד (יחידות 35+36) כ־130 מ״ר נטו כ־176 מ״ר ברוטו חלוקה מקצועית ומתוכננת היטב לובי כניסה ייצוגי ודלפק קבלה משרדים סגורים ומוארים חדר עבודה לשכירים חדר ישיבות עם מחיצת זכוכית חכמה ארכיון נפרד מטבחון מאובזר 4 חניות צמודות היה מושכר עד לאחרונה פנוי לכניסה מיידית! מתאים לשימוש עצמי או כהשקעה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪6,313
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ליעד אפרת
תיווך רישיון: 061277596

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026