PxPixel
העלאת מודעה
ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק
ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק
ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק
ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק
ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 14
₪6,490,000

ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון, בני ברק

משרד למכירה
מתיווך
400
מ״ר
₪16,225
למ״ר בינוי
12
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

למכירה קומת משרדים שלמה במגדל עץ השקד! 400 מ"ר בנוי + מרפסת פרטית של 4 מ"ר + 4 חניות+ מרחב מוגן פרטי בקומה! קומה שלמה במגדל בוטיק, 4 כיווני אוויר מלאים, נוף פתוח לכל פארק הירקון, משופץ ברמת גבוהה מאוד, המשרד מגיע מרוהט. מגדל בוטיק עם 2 מעליות, מתוחזק ברמה גבוהה מאוד, גישה לחניה נוחה באיזור! מושכר לחברה איכותית מאוד!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪16,225
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
16
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יניב אנושי
תיווך רישיון: 3181675

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026