PxPixel
העלאת מודעה
₪2,700

בשכונת קרית יערים, רמת השרון

חנות להשכרה
מתיווך
20
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

חנות להשכרה במיקום מצוין ובעל תנועה ערה, באזור מסחרי פעיל ומבוקש במערב רמת השרון. הנכס משתרע על כ־20 מ״ר, מתאים למגוון שימושים מסחריים, ונהנה מחשיפה גבוהה לקהל עובר ושב. מחיר מבוקש: 2,700 ש״ח לחודש. יכול לשמש כקליניקה הזדמנות מצוינת לעסק המחפש מיקום איכותי ונגיש

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪135
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
יעל גלוזברג Yael Gluzberg
תיווך רישיון: 312109718

מכירה
אם אתם חושבים למכור את הנכס, אתם וודאי שואלים את עצמכם - מהו המחיר הטוב ביותר? ומהו הזמן האידיאלי לפרסם את הנכס בשוק?

קניה
בריל קפיטל אנו מתמחים בתיווך בתי יוקרה והשקעות בנדל"ן מניב למגורים. הידע והניסיון שלנו מאפשר לנו לספק נקודת מבט כוללת ומקיפה על השוק. אנחנו משלבים את הקריטריונים והצרכים של הקונים לניסיון שלנו כמתווכים, על מנת שניתן יהיה לאתר את העסקאות הטובות ביותר בטורונטו ותל-אביב.

כשותפים שלכם, אנו בריל קפיטל נעשה כל צעד אשר יידרש על מנת לבצע את העסקה בזמן ובמחיר האופטימאלים. אנו נעריך ונזהה את צורכי שותפינו ונעזור להם במציאת הבית הנכון ביותר לצורכיהם. אנו ניישם את הידע הנרחב שלנו, על מנת למקסם את פוטנציאל המכירה על בסיס מספר קווים מנחים. אנו ניישם את כל הטכניקות והאסטרטגיות הנדרשות, על מנת להבטיח תהליך מהנה ויעיל לשני הצדדים.

אנו מספקים:
מידע מקיף ומפורט של הנכס, על גבי ברושורים צבעוניים.
חומרי פרסום לבית פתוח ונציג לכל הצגת הנכס.
פרסום בעיתונים ובמגזינים היוקרתיים, על מנת להשיג חשיפה רחבה ומיידית.
צוות שיווק שילווה את תהליך המכירה מתחילתו ועד סופו, תוך כדי מתן שירות מסור ואישי.
לעמוד המשרד
סוקולוב 41, רמת השרון
₪4,000
חנות
36 מ"ר
₪111 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026