PxPixel
העלאת מודעה
דרך מנחם בגין , מע"ר צפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪232,500

דרך מנחם בגין , מע"ר צפוני, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
1,500
מ״ר
16
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

קומה גבוהה-גישה ישירה לרכבת השלום יתרונות בולטים 🔹 שטח מרווח: 1,448 מ"ר 🔹 עיצוב מודרני כוללת חללי עבודה, משרדים וחדרי ישיבות 🔹 חדר תקשורת, ממ"ק ומחסן קומתי 🔹 חוזה עד ספטמבר 2028 (כפוף לחוזה עם המשכירה הראשית) 🔹 השכרת משנה בתנאי As is – כולל ריהוט מלא: שולחנות, כסאות, ציוד מטבח 🔹 אפשרות חניה – סידור ישיר מול עזריאלי 🔹 שכ"ד:155 ₪ למ"ר | דמי ניהול: 28 ₪ למ"ר -כולל תחזוקה 🔹 נגישות מושלמת למרכזי עסקים ולתחבורה לא כולל ניקיון פנימי | הצמדה למדד ומע"מ | חשמל, מים ומיזוג

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪155
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026