PxPixel
העלאת מודעה
רעננה צפון, רעננה
רעננה צפון, רעננה
רעננה צפון, רעננה
רעננה צפון, רעננה
רעננה צפון, רעננה
לכל התמונות · 5
₪22,850

בשכונת רעננה צפון, רעננה

חנות להשכרה
מתיווך
254
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

מול קניון רננים: חלל עוצמתי עם חשיפה מנצחת! 💎 הזדמנות להשכיר 254 מ"ר בפריים לוקיישן ברעננה. חלל פתוח (Open Space) עם תקרה גבוהה במיוחד המעניקה מרחב ויוקרה. ✨ הנכס כולל: ויטרינת זכוכית ענקית לחשיפה מקסימלית – אידיאלי כאולם תצוגה, מכון כושר, סטודיו או חנות דגל. 💰 הזדמנות עסקית: רק 90 ₪ למ"ר! מחיר חסר תקדים למיקום כזה. נגישות מעולה, חניה בשפע ופוטנציאל אדיר למותג שלכם. הצורך שלך, הוא הנכס שלי. דברו איתי לסיור: גיא סרדס | REMAX BizSpace 📞

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪90
גיא סרדס
תיווך רישיון: 3244406

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026