PxPixel
העלאת מודעה
קומבה , נווה חיים;ויצמן, חדרה
לכל התמונות · 1
₪27,500

קומבה , נווה חיים;ויצמן, חדרה

מחסן להשכרה
מתיווך
500
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה! באזור התעשייה חדרה כ- 500 מ״ר מבנה לתעשייה/אחסנה מיקום מעולה תקרה גבוהה לכל הנכסים שלנו חפשו אותנו בגוגל עמיחי- נדלן מסחרי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪55
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
מתן יעקב
תיווך רישיון: 3215211

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026