PxPixel
העלאת מודעה
נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה
נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה
נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה
נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 4
₪230,000

נביאים 20, הדר הכרמל, חיפה

משרד למכירה
מתיווך
26
מ״ר
₪8,846
למ״ר בינוי
4
קומות

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A
שומר

תיאור הנכס

חדש למכירה - משרד משופץ במרכז הדר כתובת: הנביאים 20, חיפה שטח: 26 מ״ר בטאבו ( נטו ) | כ־26 מ״ר ברוטו 11000 למטר ! המשרד מושכר כיום ב־1,100 ₪ לחודש ( לא כולל מע״מ ) מיקום מרכזי ונגיש במיוחד: סמוך לצירי תחבורה ציבורית ראשיים - כרמלית, מטרונית וקווי אוטובוס. בסביבה: בתי קפה, בית משפט ומשרדים ממשלתיים. מחיר שיווק: 230,000 ₪ ( לא כולל מע״מ ) לעוד פרטים ותיאום ביקור: אליזבט נא לא להתקשר בשבת #ENRIQ_GROUP

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪8,846
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
אליזבת
תיווך רישיון: 11111111

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026