PxPixel
העלאת מודעה
עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא
עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא
עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא
עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא
עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא
לכל התמונות · 10
₪2,089

עתיר ידע 1, עתיר ידע, כפר סבא

משרד להשכרה
מתיווך
8
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

מצא משרד פרטי בגודל מותאם 1 עובדים או יותר.-KFAR SABA, O-Tech עם שירות מלא. כלול: ריהוט, אינטרנט תמיכה אדמיניסטרטיבית, ניקיון ואבטחה. בחר חוזה יומי, חודשי או ארוך טווח והרחב/שנה מיקום לפי צורך. חלק מרשת גלובלית עם אלפי סניפים, אירועי קהילה וגישה גם לחללי עבודה משותפים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪261
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026