PxPixel
העלאת מודעה
דרך ארץ 23, החורש, חריש
לכל התמונות · 1
₪8,800

דרך ארץ 23, החורש, חריש

חנות להשכרה
מתיווך
110
מ״ר

תיאור הנכס

בשדרה המרכזית דרך ארץ חנות 23 מ"ר ברמת גמר חלקי תקרה גבוהה, ניתן להקים קומת גלריה מותאמת גם למזון .

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪80
רינה מאירי
תיווך רישיון: 30931276

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026