PxPixel
העלאת מודעה
₪2,200,000

דרך ההגנה , יד אליהו, תל אביב יפו

חנות למכירה
מתיווך
56
מ״ר
₪39,286
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

חנות אחת מתוך שלוש שמהוות מינימרקט. שטח חנות 28 ועוד גלריה למעלה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪39,286
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן_רפפורט_3_כפר_סבא
יצירת קשר
יעקב טדלה
תיווך רישיון: 3176026

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2029

אופי הרחוב

דרך ההגנה היא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
יד אליהו
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026