PxPixel
העלאת מודעה
אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה
אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה
אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה
אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה
אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה
לכל התמונות · 5
₪2,624,400

אילן רמון 1, פארק המדע, נס ציונה

משרד למכירה
מתיווך
245
מ״ר
₪10,712
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

למכירה – משרד חדש בפארק המדע נס ציונה ▪️ 243 מ״ר ברוטו ▪️ 6 חניות תת קרקעיות ▪️ משרד במצב מעטפת ▪️ מתאים לחברות, משקיעים ובעלי מקצועות חופשיים ▪️ מיקום איכותי בפארק המדע ▪️ סביבת עבודה מתקדמת ונגישה מחיר: 10,800 ₪ למ״ר כולל חניות קיימת גמישות לרציניים ששון רובינוב - נדל"ן תעשייה | מסחר | לוגיסטיקה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪10,712
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
מיידי
שנת בנייה
2024
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ששון רבינוב
תיווך רישיון: 3227133

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026