PxPixel
העלאת מודעה
המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין
המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין
המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין
המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין
המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין
לכל התמונות · 9
₪4,700

המלאכה 19, פארק תעשיה אפק, ראש העין

בניין להשכרה
6,500
מ״ר
4
קומות

יתרונות הנכס

גמר מלא
ממ״ד
מחסן
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

הנכס בפארק אפק ראש העין, במיקום אסטרטגי סמוך לכביש 5 ו6. הבעלים מישורים משמשת גם כחברת הניהול יחס אישי, שירות מקצועי וללא חברת ניהול חיצונית. בבניין מגוון שוכרים: הייטק,רפואה ומקצועות חופשיים. כ100 חניות. ארנונה מוזלת כ־17.30 ₪ למ"ר(במקום 26מ"ר) הנכסים נמסרים ברמת גמר מלא: תיקוני שפכטל וצבע, החלפת תאורה, ואפשרות להשתתפות בהשקעות בהתאמה לצרכי העסק. שטחים זמינים: 105 מ"ר -המחיר למ"ר 47 ₪ 186 מ"ר| 300 מ"ר| 405 מ"ר(ניתן לפצל ל2 שטחים שטחים: 230 מ"ר ו 175 מ"ר) 500 מ"ר בכל משרד קיים מטבחון

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪1
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
ארנונה
₪47

מודעות נוספות בשבילך

₪16,400
מתיווך
מבנה תעשיה
328 מ"ר
₪50 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026