PxPixel
העלאת מודעה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
לכל התמונות · 5
₪7,353,000

בשכונת צ׳ק פוסט החדש, חיפה

משרד למכירה
מתיווך
570
מ״ר
₪12,900
למ״ר בינוי
7
קומה

יתרונות הנכס

ממ״ד
מחסן
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

למכירה, קומה בשלמות, 570 מ"ר ברוטו, במתחם העסקים החדש של חיפה, במיקום מרכזי ביותר, בבניין מודרני ומרשים, חלונות מסך, לובי מפואר, ניראות יוקרתית וחנייה תת קרקעית. ניתן לקבל בגמר מלא. אידיאלי למשרדים, מרפאות ועוד... 12,900 ש"ח למ"ר.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪12,900
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
אבי יוסקוביץ
תיווך רישיון: 3175747

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026