PxPixel
העלאת מודעה
הרצליה 32, הדר הכרמל, חיפה
הרצליה 32, הדר הכרמל, חיפה
הרצליה 32, הדר הכרמל, חיפה
הרצליה 32, הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 4
₪700,000

הרצליה 32, הדר הכרמל, חיפה

חנות למכירה
מתיווך
42
מ״ר
₪16,667
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A

תיאור הנכס

הרצליה 32 חנות חזית בגודל 42 מ''ר במיקום מעולה יכולה לשמש לכל צורך שתרצו מהרו להתקשר לפני שיימכר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪16,667
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
מלא
שנת בנייה
1950
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
דניאל רחמים
תיווך רישיון: 3217515

א.ב בנדלן
חברת א.ב בנדלן הינה מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בצפון בעלת 11 שנות ניסיון בתחום הנדלן
ומחזיקה ברזומה רשימה ארוכה של עסקאות נדלן שביצעה במהלך השנים
חברה יחודית שהוקמה על מנת לספק ללקחותיה ליווי אישי בכל תהליך רכישה או מכירה של נכס מתחילת התהליך ועד הסוף מאגדת תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהטובים בתחום ונותנת מענה וטיפול מקיף לכל צורך שקיים בדרך לעסקת נדלן
תוך מתן הידע והביטחון בשקיפות מלאה הנדרשים לקידום התהליך ולקבלת ההחלטות מהפשוטות ביותר ועד המורכבות ביותר
בפעילות העסקית הערך העליון במשרדנו הוא אמינות יושרה אחריות מסירות נחישות וכללי אתיקה מאוד נוקשים תחת השגחה על עבודה קשה ויעילות ופעולות מיוחדות ומגוונות
משרדנו מלכדת תחתיה מקבץ איכותי של סוכנים מהמקצועיים ביותר בתחום הנדל''ן בעלי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים אשר עוברים הכשרה ייחודית והשתלמויות מתמידות , למתן שירות ברמה הכי גבוהה
המבטיחה את התוצאה האיכותית ביותר בזמן הקצר ביותר בעזרת שיטות השיווק המתקדמות והחדשניות ביותר ומאגר לקוחות ונכסים ענק

לראייתנו נדלן זהו סוג של שליחות זה לא בניינים ולא דירות –נדלן זה אנשים
הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר שלנו
לעמוד המשרד
הנביאים 1, חיפה
₪450,000
חנות
35 מ"ר
₪12,857 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026