PxPixel
העלאת מודעה
הרצליה , הדר הכרמל, חיפה
הרצליה , הדר הכרמל, חיפה
הרצליה , הדר הכרמל, חיפה
הרצליה , הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 4
₪3,000

הרצליה , הדר הכרמל, חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
42
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A

תיאור הנכס

חנות חזית חדשה להשכרה ברחוב הרצליה 32 כ42 מטר בנוי . שימש בעבר למספרה אבל יכול לשמש למגוון עסקים . מחיר זול ובעלים נוחים

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
גמר דורש שיפוץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
חלקי
שנת בנייה
1970
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
דניאל רחמים
תיווך רישיון: 3217515

א.ב בנדלן
חברת א.ב בנדלן הינה מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בצפון בעלת 11 שנות ניסיון בתחום הנדלן
ומחזיקה ברזומה רשימה ארוכה של עסקאות נדלן שביצעה במהלך השנים
חברה יחודית שהוקמה על מנת לספק ללקחותיה ליווי אישי בכל תהליך רכישה או מכירה של נכס מתחילת התהליך ועד הסוף מאגדת תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהטובים בתחום ונותנת מענה וטיפול מקיף לכל צורך שקיים בדרך לעסקת נדלן
תוך מתן הידע והביטחון בשקיפות מלאה הנדרשים לקידום התהליך ולקבלת ההחלטות מהפשוטות ביותר ועד המורכבות ביותר
בפעילות העסקית הערך העליון במשרדנו הוא אמינות יושרה אחריות מסירות נחישות וכללי אתיקה מאוד נוקשים תחת השגחה על עבודה קשה ויעילות ופעולות מיוחדות ומגוונות
משרדנו מלכדת תחתיה מקבץ איכותי של סוכנים מהמקצועיים ביותר בתחום הנדל''ן בעלי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים אשר עוברים הכשרה ייחודית והשתלמויות מתמידות , למתן שירות ברמה הכי גבוהה
המבטיחה את התוצאה האיכותית ביותר בזמן הקצר ביותר בעזרת שיטות השיווק המתקדמות והחדשניות ביותר ומאגר לקוחות ונכסים ענק

לראייתנו נדלן זהו סוג של שליחות זה לא בניינים ולא דירות –נדלן זה אנשים
הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר שלנו
לעמוד המשרד
החלוץ 16, חיפה
₪520,000
חנות
50 מ"ר
₪10,400 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026