PxPixel
העלאת מודעה
לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה
לכל התמונות · 4
₪990,000

לוי אשכול , מרכז דרום, רעננה

חנות למכירה
מתיווך
26
מ״ר
₪38,077

תיאור הנכס

ברח’ לוי אשכול 1, פינת אחוזה ! מוצעת למכירה חנות מעולה על ציר ראשי עם חשיפה גבוהה ותנועה קבועה של אנשים לאורך כל היום ! ! ! החנות כ־72 מ״ר ארנונה, במצב פנימי מצוין ! יתרון משמעותי עם 2 חניות נפרדות בחניון תת-קרקעי, גישה נוחה ומהירה מהרחוב, ושירותים בתוך החנות. הבניין בן כ־10 שנים בלבד, מה שנותן תחושה מודרנית ונוחה גם ללקוחות וגם לבעלי העסק ! ! מתאים במיוחד למי שמחפש מיקום “פריים” לעסק במרכז העיר, וגם למשקיעים שמבינים שמבינים שזה נכס שקל להשכיר ובאזור שתמיד מבוקש !

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪38,077
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
ריהוט
חלקי
שנת בנייה
2015
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אופק קחלון
תיווך רישיון: 3217269

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026