PxPixel
העלאת מודעה
המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה
לכל התמונות · 5
₪3,700

המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר, נתניה

משרד להשכרה
מתיווך
35
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה חנות/ משרד בקומת גלריה עם יציאה לחזית , בבניין מפואר ומנוהל ברמה טובה ! כולל חניה צמודה תת קרקעית איכלוס גמיש ועד יוני 26

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪106
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
ארנונה
₪1,600
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
אורייה ישראל
תיווך רישיון: 23891

אופי הרחוב

רחוב המלאכה הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

מטרדים

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
נתניה
אזור תעשיה ספיר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026