PxPixel
העלאת מודעה
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪120,000

בשכונת עג'מי, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
500
מ״ר
30

תיאור הנכס

להשכרה משרד מרוהט ומאובזר במתחם שרונה בתל אביב. המשרד ממוקם בקרבת תחנת הרכבת תל אביב השלום, תחנת הרכבת הקלה בשדרות היודית. המתחם קרוב ללב תל אביב ומתחם גבעון המציע מגוון רחב של מסעדות. גודל המשרד: 500 מ”ר. מחיר מבוקש: 240 ש”ח למ”ר כולל ריהוט ודמי ניהול. אודות חלוקת המשרד: רוב המשרד אופן ספייס, חדרי ישיבות, חדרי עבודה,מטבחון. מידע נוסף: כניסה מיידית, המחיר כולל הכל מלבד ארנונה – כלומר כולל דמ"נ, ניקיון, חשמל, מים, ריהוט מלא ואינרנט, כולל שמירה בבניין. אורי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪240
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
33
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

אופי הרחוב

רחוב קפלן הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
עג'מי
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026