PxPixel
העלאת מודעה
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
לכל התמונות · 5
₪5,500,000

בשכונת אזור תעסוקה נשר, נשר

בניין למכירה
מתיווך
590
מ״ר
₪9,322
למ״ר בינוי
2
קומות

יתרונות הנכס

ממ״ד
מחסן
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

למכירה, בניין בשלמות, באזה"ת של נשר, בניין עצמאי בן 2 קומות, כ- 590 מ"ר עם כ - 10 חניות בחזית הבניין, מושכר למספר שוכרים טובים, יש זכויות בנייה נוספות.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪9,322
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ניר אהרוני
תיווך רישיון: 3184807

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026