PxPixel
העלאת מודעה
נוה אחיעזר, בני ברק
נוה אחיעזר, בני ברק
נוה אחיעזר, בני ברק
לכל התמונות · 3
₪2,000,001

בשכונת נוה אחיעזר, בני ברק

חנות למכירה
מתיווך
40
מ״ר
₪50,000
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

למכירה - חנות מניבה 40 מ"ר מושכרת למסעדה מצליחה עם חזית לרחוב ראשי והומה - עם תנועת אנשים גבוהה חשיפה מקסימלית לאורך כל שעות היום! נגישה מאוד עם שפע של חניה בסביבה כוללת שירותים צמודים לחנות. השקעה מצוינת במיקום אסטרטגי עם שוכר חזק ויציב. מתאימה למי שמחפש נכס מניב ובטוח! מחפשים לשכור או לקנות נכס? צלצלו אלינו ונמצא עבורכם את הנכס המדויק ביותר לצרכים שלכם נשר נדל"ן 2385*

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪50,000
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
נשר נדל"ן נכסים עם עתיד
תיווך רישיון: 3175208

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026