PxPixel
העלאת מודעה
חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון
חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון
חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון
חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון
חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון
לכל התמונות · 8
₪7,750

חרושת 17, אזור תעשיה מורשה, רמת השרון

משרד להשכרה
מתיווך
155
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

ברחוב החרושת! משרד גדול בשטח של כ-155 מ"ר יפייפה ומשופץ. מחולק ל-5 חד' מרווחים + חלל נוסף מרכזי וגדול (אופן ספייס). מטבחון גדול, 2 תאי שירותים נפרדים ועוד'... מחיר סופררר אטרקטיבי 50 ₪ בלבד כולל דמי ניהול! - אפשרות להטבה משמעותית בדמי הארנונה של כ-50%! - ניתן לשינוי וחלוקה בהתאם לצורך! - מתאים לכל מטרה פרט למזון! במשרדנו מגוון רחב של נכסים מסחריים שונים כגון: שטחי מסחר ברמת מעטפת, משרדים ברמת גמר מוכנים לכניסה, קליניקות, חנויות, מחסנים ועוד'...

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪50
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
חלקי
ארנונה
₪2,500
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן_רפפורט_3_כפר_סבא
יצירת קשר
ניר תמסוט
תיווך רישיון: 313502

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026