PxPixel
העלאת מודעה
קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו
קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו
קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו
קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו
קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪9,000

קרליבך 1, לב תל אביב, תל אביב יפו

חנות להשכרה
מתיווך
78

תיאור הנכס

במפגש הרחובות קרליבך, מנחם בגין, לינקולן ויצחק שדה חשיפה מירבית, צמוד לתחנת הקו האדום במיקום הכי מרכזי שיש עם תנועה ערה נכס למגוון שימושים 78 מ"ר בנוי + 20 מ"ר הצמדה של המדרכה נכס עם תקרה גבוהה למגוון שימושים לטווח ארוך הנכס ברמת מעטפת לשיפוץ מלא גמיש במו"מ *תמונות להמחשה בלבד

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪115
מצב הנכס
גמר דורש שיפוץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
11
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
דביר צברי
תיווך רישיון: 315700

אופי הרחוב

רחוב קרליבך הוא רחוב שקט עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026