PxPixel
העלאת מודעה
החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו
החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו
החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו
החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו
החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪1,750,000

החפץ חיים , נחלת יצחק, תל אביב יפו

חנות למכירה
מתיווך
40
מ״ר
₪43,750

תיאור הנכס

למכירה חנות כ־40 מ״ר ברחוב חפץ חיים 20, במיקום פעיל עם תנועת קהל. חלל גמיש, המאפשר התאמה ועיצוב לפי צרכי הרוכש. מתאים לבוטיק, משרד, קליניקה או כהשקעה עם אפשרות להשבחה. נכס קטן, חכם ועם הרבה מקום לרעיון הנכון. 📞 לפרטים נוספים ותיאום ביקור – צרו קשר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪43,750
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
יניב אנושי
תיווך רישיון: 3181675

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2029
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
נחלת יצחק
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026