PxPixel
העלאת מודעה
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪94,500

בשכונת מרכז יפו, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
700
מ״ר
17

תיאור הנכס

משרד גדול 700 מ"ר להשכרה במגדלי אלון, בנייני משרדים הממוקמים על ציר יגאל אלון, ציר ראשי בתל אביב. משרד בקרבת רכבת השלום ותחנת רכבת הקלה שדרות יהודית. גודל משרד: 700 מ"ר. מחיר מבוקש: 135 ש"ח למ"ר. דמי ניהול: 16 ש"ח למ"ר. אודות חלוקת המשרד: המשרד מחולק לאופן ספייס, מספר חדרי עבודה גדולים/ חדרי צוות, כמה חדרים קטנים/ משרדים אישים, מטבח, חדרי ישיבות ואזורי לאונג'. חלוקה מעולה, יש כל מה שצריך. מידע נוסף: ניתן לשכור חניות בחניון תת קרקעי, שומר בלובי הראשי 24/7, בניין מתוחזק מעולה. שפע תחבורה ציבורית, רכבת השלום במרחק של 9 דקות הליכה ורכבת הקלה יהודית 11 דקות. מתחת לבניין מתחם אוכל גדול עם מבחר ענק של חניות, מסעדות ובתי קפה. אורי

קראו עוד
מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪135
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
דניאל שמיע
תיווך רישיון: 3132577

אופי הרחוב

רחוב אלון יגאל הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026