PxPixel
העלאת מודעה
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪29,440

בשכונת שרונה, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
184
מ״ר
32

תיאור הנכס

משרד להשכרה במגדלי חג'ג' ברח’ הארבע המבוקש- מתחם שרונה בתל-אביב. משרד יפה בקומה גבוהה עם נוף לכל תל אביב. כניסה מידית. גודל המשרד: 184 מ”ר. דמי ניהול: 19 ש”ח למ”ר. אודות חלוקת המשרד: משרד מחולק לאופן ספייס, חדר ישיבות, שני חדרי עבודה ומטבחון. סה"כ 15-18 עמדות עבודה. מידע נוסף: מגדלי חג'ג' הוא מגדל רב קומות ברח' הארבעה בשרונה מרקט. בניין מפואר עם שומר בלובי 24/7. ניתן לשכור חניות בבניין. בניין נמצא במרחק של 5 דקות הליכה מרכבת הקלה יהודית ו- 10 דקות מרכבת השלום.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪160
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
35
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
שליו יאנה
תיווך רישיון: 3216064

אופי הרחוב

רחוב הארבעה הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026