PxPixel
העלאת מודעה
גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה
גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה
גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה
גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה
גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה
לכל התמונות · 5
₪1,950,000

גד מנלה , אזור תעשיה ספיר, נתניה

חנות למכירה
מתיווך
35
מ״ר
₪55,714
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

מעטפת
רמת איכות A

תיאור הנכס

חנות למכירה במיקום הכי לוהט בפרויקט METROPOLIN החדש של איציק תשובה, מקבלים את החנות ברמת מעטפת, החנות כ-35 מטר ותקרה גבוהה 6 מטר,(אפשר לבנות גלריה) מיקום מרכזי והכי טוב בפרויקט.. המחיר בתוספת מע"מ . החנות מתאימה לעסקי מזון , או כל מקצוע שתרצו למהירי החלטה ולמביני עניין. (חנות חדשה למכירה לעסקי מזון נדיר (סיום בניית הבניין נובמבר 2026) התקשרו כבר עכשיו:

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪55,714
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
10/2026
קומות בבניין
6
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2025
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
מנדי קוקוש
תיווך רישיון: 30728392

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026