PxPixel
העלאת מודעה
העצמאות , מרכז העיר, קרית אתא
העצמאות , מרכז העיר, קרית אתא
העצמאות , מרכז העיר, קרית אתא
העצמאות , מרכז העיר, קרית אתא
לכל התמונות · 4
₪1,050,000

העצמאות , מרכז העיר, קרית אתא

חנות למכירה
מתיווך
120
מ״ר
₪8,750
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

חנות עם תקרה של ב5.7 מטרים תקרה מחולקת עם קומת גלריה מושכרת בכ5,600ש"ח 2 כניסות נפרדות עם שוכרים ותיקים בכל יחידה יש שירותים ומטבחון הגג בטאבו ויש אפשרות לבנות עליו!!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
מערכת אזעקה
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪8,750
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלי סטפנסקי
תיווך רישיון: 3155351

קבוצת ירקוני נדל"ן
קבוצת ירקוני נדל"ן היא חברת יזמות, השקעות וייעוץ עסקי ופרטי בתחום הנדל"ן. הקבוצה מתמחה במתן שירות end to end, המספק ללקוחות מעטפת רחבה ומלאה של כל סוגי השירות בהם תתקלו בעת ביצוע עסקת נדל"ן. לקוחות החברה מספרים על צוות מיומן, עקשן, דבק במטרה, הנותן שירות של כמעט 24 שעות ביממה. אנו מאמינים בכוח אדם איכותי במיוחד, ומעסיקים את חוד החנית בכל תחום: צילום, עיצוב גרפי, קופירייטינג, שמאות מקרקעין, בנקאות, מכירת שטח, עריכת דין ועוד. אנו מתחייבים לתת את הליווי המקצועי ביותר, ולדאוג הן לפן המקצועי והן לשקט הנפשי של הלקוחות כמעט בכל רגע נתון. תחומי התמחות – דירות למכירה, שיווק פרויקטים , מגרשים, עסקים למכירה. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ, ללא התחייבות, עם כל לקוח ובכל עניין נדל"ני. קבוצת ירקוני נדל"ן
לעמוד המשרד
שקדים 1, קרית ביאליק
₪2,900
חנות
40 מ"ר
₪73 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026