PxPixel
העלאת מודעה
קנאי הגליל , קטמון א-ו, ירושלים
קנאי הגליל , קטמון א-ו, ירושלים
לכל התמונות · 2
₪1,050,000

קנאי הגליל , קטמון א-ו, ירושלים

חנות למכירה
מתיווך
30
מ״ר
₪35,000
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות B

תיאור הנכס

הזדמנות נדירה בואו לנצל את ההזדמנות מתאים למגוון שימושים ולמגוון אנשי מקצוע להשקעה ברחוב קנאי הגליל! חנות חדשה עם אחריות קבלן בפחות מ-1.1 מיליון ש"ח. מחיר חסר תקדים: רק 1,050,000 ש"ח (לפני מע"מ). נכס חדש לחלוטין עם אחריות חברה קבלנית מלאה. גודל טוב 30 מ"ר נטו, מתוכננים היטב ומצוינים לטובת תשואה גבוהה. מיקום טוב בלב רחוב קנאי הגליל, מרחק הליכה לרכבת הקלה העתידית . אזור מתפתח עם תנופת בניה עתידית מתחם עם 10 חנויות אזור עם ביקוש קשיח לשכירות. מחירי הנדל"ן רק עולים, והזדמנות כזאת לא חחזור

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪35,000
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
שנת בנייה
2025
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
ניסים עקיבא
תיווך רישיון: 30722579

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026