PxPixel
העלאת מודעה
החרושת , טנא, כרמיאל
החרושת , טנא, כרמיאל
החרושת , טנא, כרמיאל
לכל התמונות · 3
₪2,600

החרושת , טנא, כרמיאל

משרד להשכרה
מתיווך
40
מ״ר
1
קומה

תיאור הנכס

במרכז הרמוניה משרד 40 מ"ר משופץ ומחולק לשני חד' + שירותים וחדר המתנה. מתאים לעו"ד, רואה חשבון וכד'.. נגישות נוחה. פנויה לכניסה מיידית. מחיר לחודש *2600 ₪ + מע"מ*

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪65
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
איתי בר-שם
תיווך רישיון: 3131767

לכל הנכסים
נשיאי ישראל 11, כרמיאל
₪6,500
משרד
120 מ"ר
₪54 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026