PxPixel
העלאת מודעה
פאול גרונינגר 4, מב"ת מערב, ראשון לציון
פאול גרונינגר 4, מב"ת מערב, ראשון לציון
פאול גרונינגר 4, מב"ת מערב, ראשון לציון
לכל התמונות · 3
₪44,800

פאול גרונינגר 4, מב"ת מערב, ראשון לציון

משרד להשכרה
560

תיאור הנכס

משרדים להשכרה בפרוייקט המטרו בראשון לציון. מתחם מפואר, צמוד לבית חולים אסותא שנבנה בימים אלו ולמתחם ה 1000 בראשון לציון. כרגע המשרדים, ברמת מעטפת, מחולקים ל 6 חלקים בגדלים של 46 מ"ר, 85-90 מ"ר ו- 160 מ"ר. סה"כ שטח המשרדים 560 מ"ר. ניתן להשכיר איזה גודל שרוצים. אפשר להשכיר מעטפת ולשפץ לבד או גמר מלא, בהתאם לצרכים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
ממ״ד
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
שנת בנייה
2023
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה

אופי הרחוב

רחוב פאול גרונינגר הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

מודעות נוספות בשבילך

₪2,479
מתיווך
משרד
8 מ"ר
₪310 למ״ר
מב"ת מערב
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
ראשון לציון
מב"ת מערב
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026