PxPixel
העלאת מודעה
בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 6
₪6,600

בן גוריון , אזור תעשיה צפון, בני ברק

חנות להשכרה
מתיווך
40
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

להשכרה, חנות מסחרית 40 מ"ר, מתאימה במיוחד לעסקי אוכל ממוקמת בלוקיישן עם תנועת קהל ערה, חניות פרטיות, חזית טובה ונראות גבוהה, מתאימה למגוון סוגי עסקים במיוחד למזון מהיר, או טייק- אווי ומשלוחים, גישה נוחה ופריקה קלה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪165
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
Baranes Group
תיווך רישיון: 30621258

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026