PxPixel
העלאת מודעה
ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
לכל התמונות · 7
₪16,900

ברקת 21, פארק עסקים קיסריה, קיסריה

משרד להשכרה
מתיווך
260
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A

תיאור הנכס

להשכרה בפארק העסקים הצפוני קיסריה, משרדים ברמת גמר גבוהה במיוחד לאחר שיפוץ מלא מטבחון, חדר ישיבות מאובזר ומשרדים מוארים מאוד. המבנה מנוהל ומהווה אווירת עבודה נעימה ושקטה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪65
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
מרול עמרני
תיווך רישיון: 311373530

רימקס צמרת מקצוענים
אופיר 32, חיפה
₪5,400,000
משרד
1,200 מ"ר
₪4,500 למ״ר
קומה 6
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026