PxPixel
העלאת מודעה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
לכל התמונות · 4
₪1,020,000

המלאכה , עפולה מזרח, עפולה

משרד למכירה
מתיווך
120
מ״ר
₪8,500
למ״ר בינוי
2
קומה

תיאור הנכס

למכירה, בבלעדיות! בעפולה, באזור התעשייה, בבניין הסיטי טק החדש והמפואר, למכירה, משרד כ-120 מ"ר. למשרד שירותים ומטבחון, מרפסת גדולה לנוף פתוח ו-2 חניות צמודות.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪8,500
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלי פירון
תיווך רישיון: 3182199

רימקס צמרת מקצוענים
התוכנה 4, עפולה
₪5,000
משרד
117 מ"ר
₪43 למ״ר
קומה 4
התוכנה 4, עפולה מזרח
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026