PxPixel
העלאת מודעה
לישנסקי יוסף , ראשון לציון
לישנסקי יוסף , ראשון לציון
לישנסקי יוסף , ראשון לציון
לישנסקי יוסף , ראשון לציון
לישנסקי יוסף , ראשון לציון
לכל התמונות · 8
₪1,700

לישנסקי יוסף , ראשון לציון

משרד להשכרה
מתיווך
25
מ״ר
2
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

להשכרה משרד במיקום מעול + חניה בשפע המחיר כולל ארנונה ודמי ניהול

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪68
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
אורי ירושלמי
תיווך רישיון: 3167366

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026