PxPixel
העלאת מודעה
הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה
לכל התמונות · 19
₪6,500

הנפת הדגל 7, פארק המדע, נס ציונה

משרד להשכרה
76
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A
שומר
ממ״ק

תיאור הנכס

בקמפוס העסקים בפארק המדע נס ציונה, משרד בעל שתי חזיתות הפונות למרכז הקמפוס, מואר במיוחד. במתחם: בתי קפה, מסעדות, מספרה, אופנה ועוד..., חדרי ישיבות משותפים, מטבחון ושירותים משותפים, חניונים תת קרקעיים (אופציה לשכירת חניה), חדר אופניים, מלתחות/ מקלחות, רוף טופ ועוד... מתאים למשרד , קליניקה וכו' לטווח ארוך. *חלק מהתמונות להמחשת עיצוב אפשרי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪86
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
ריהוט
ללא
ארנונה
₪2,500
שנת בנייה
2023

מודעות נוספות בשבילך

₪13,125
מתיווך
משרד
175 מ"ר
₪75 למ״ר
קומה 4
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026