PxPixel
העלאת מודעה
דרך ארץ 70, הפרחים, חריש
לכל התמונות · 1
₪1,550,000

דרך ארץ 70, הפרחים, חריש

חנות למכירה
מתיווך
65
מ״ר
₪23,846
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה בשדרה הראשית דרך ארץ חנות 65 מר ברמת גמר + ממד , גלריה 60 מר.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪23,846
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
שנת בנייה
2021
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
רינה מאירי
תיווך רישיון: 30931276

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026