PxPixel
העלאת מודעה
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
מרכז יפו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪60,600

בשכונת מרכז יפו, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
404
מ״ר
10

תיאור הנכס

משרד להשכרה במגדל אלון דרומי- ציר יגאל אלון תל אביב. גישה נוחה מנתיבי איילון ברכב ובתחבורה ציבורית. גודל משרד: 404 מ"ר. מחיר מבוקש: 150 ש"ח למ"ר. דמי ניהול: 16 ש"ח למ"ר. אודות חלוקת המשרד: המשרד מחולק לאופן ספייס 31 עמדות, חדר מנכ"ל, חדר ישיבות גדול, 3 חדרי ישיבות קטנים, מטבחון ושירותים. מידע נוסף: ניתן לשכור חנויות תת קרקעיות בבניין. שומר בלובי 24/7. רכבת השלום במרחק של 9 דקות הליכה ורכבת הקלה יהודית 10 דקות. מתחת לבניין יש מבחר גדול של מסעדות ובתי קפה. אורי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪150
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
שליו יאנה
תיווך רישיון: 3216064

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026