PxPixel
העלאת מודעה
בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 5
₪30,000

בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון, בני ברק

מסעדה/ בית קפה להשכרה
מתיווך
315
מ״ר

יתרונות הנכס

שומר
מחסן

תיאור הנכס

להשכרה | מסעדה / שטח מסחרי יוקרתי עם פוטנציאל אדיר במתחם מגדלי B.S.R 1 – לוקיישן אסטרטגי, מבוקש ועתיר תנועה! חזית רחבה לרחוב ראשי עם נראות מקסימלית וחשיפה גבוהה במיוחד. שטח כולל: כ־315 מ"ר ברוטו כ־270 מ"ר נטו גלריה מרווחת של כ־150 מ"ר חלל קרקע פתוח וגבוה – אידאלי למסעדה, בר, בית קפה, קונספט קולינרי או עסק ייצוגי הנכס כולל: מטבח מקצועי מחסן גדול משרד פרטי חדרי שירותים מסודרים מוכנות למסעדה / מזון תקרות גבוהות ותחושת מרחב יוצאת דופן חזית זכוכית רחבה ועוד הרבה! פוטנציאל עסקי עצום! חובה לראות!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪95
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
Baranes Group
תיווך רישיון: 30621258

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026