PxPixel
העלאת מודעה

חנויות להשכרה בהר נוף, ירושלים

3 נכסים להשכרה

כנפי נשרים 13, ירושלים
₪3,750,000
קומת קרקע
400 מ"ר
₪9,375 למ״ר
חנות, כנפי נשרים , אזור תעשיה גבעת שאול
תיווך
גמר
דף הבית
ירושלים
הר נוף
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026