You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות להשכרה ברחוב נאות גולף, קיסריה
(עמוד 5)
3554 דירות להשכרה
ממ״ד ואכלוס מיידי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪14,500
5 חד׳
קומה 6
122 מ"ר
דירה, סטימצקי 10, רמת אביב החדשה
תיווך
₪8,000
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
דירת גג, בורכוב 55, בורוכוב
תיווך
שבירו באשדוד | שכירות לטווח ארוך
דירות 5 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪6,500
ז'בוטינסקי , רובע לכיש, אשדוד
שבירו פארק ראשון לציון - השכרה
דירות 6 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪8,900
שער יפו 6, נרקיסים, ראשון לציון
₪6,400
4 חד׳
קומה 7
88 מ"ר
דירה, זלמן שניאור 36, קרית נורדאו
₪6,700
5 חד׳
קומה 1
140 מ"ר
דירה, ברנדה 4, המרכז השקט
₪13,500
3 חד׳
קומה 4
65 מ"ר
דירה, אידלסון , לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪6,300
4 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
דירה, ביאלייק , מרכז העיר ב'
תיווך
₪8,100
4 חד׳
קומה 6
120 מ"ר
דירה, דרך ראשונים 37, הדר
₪8,300
2 חד׳
קומה 2
45 מ"ר
דירה, דה האז 30, הצפון החדש החלק הצפוני
₪7,500
4 חד׳
קומה 3
105 מ"ר
דירה, בית חורון , החשמונאים (מרכז העיר א')
תיווך
₪40,000
6 חד׳
קומת קרקע
350 מ"ר
בית פרטי, הרצליה פיתוח
תיווך
₪12,500
6 חד׳
קומה 3
150 מ"ר
דופלקס, עליית הנוער 23, קריית יוסף
₪13,500
3 חד׳
קומה 6
150 מ"ר
דירת גג, יוסף קארו 27, מונטיפיורי
₪6,500
5 חד׳
קומה 9
135 מ"ר
דירה, משה לוי 2, נאות שמיר
תיווך
₪3,100
2 חד׳
קומה 3
40 מ"ר
דירה, דרך שלמה 102, דרום פלורנטין
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪6,950
3 חד׳
קומה 2
75 מ"ר
דירה, עמק איילון 10, יד אליהו
₪13,000
5 חד׳
קומה 3
118 מ"ר
דירה, המרי 27, שיינקין
₪7,200
4 חד׳
קומה 7
95 מ"ר
דירה, הגיבור האלמוני 44, יד אליהו
תיווך
₪9,000
2.5 חד׳
קומה 4
63 מ"ר
פנטהאוז, בן יהודה , הצפון הישן החלק הדרום מערבי
תיווך
₪6,500
3.5 חד׳
קומה 3
90 מ"ר
דירה, חנה סנש 10, גבעת רמב"ם
₪6,800
4 חד׳
קומה 8
105 מ"ר
דירה, נווה אלון 4, צפון מערב העיר
₪7,900
5 חד׳
קומה 4
124 מ"ר
דופלקס, יטקובסקי 20, כפר גנים א
תיווך
₪10,000
3 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
דירה, שי"ר , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪9,500
2.5 חד׳
קומה 1
56 מ"ר
דירה, ברנדייס 4, הצפון החדש החלק הצפוני
₪7,900