You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה ברחוב אשקלון, אשקלון
(עמוד 23)
27945 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,800,000
₪6,300,000
5 חד׳
קומה 10
118 מ"ר
דירה, שיכון בבלי
תיווך
₪3,290,000
4.5 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
דירה, חדושי הרים 5, קרית נדבורנא
בבלעדיות
מטמון כהן 9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 9, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
כצנלסון 16, יישוב אזור
דירות 4 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,699,000
כצנלסון 16, בן גוריון, אזור
₪2,890,000
4.5 חד׳
קומה 1
111 מ"ר
דירה, חפץ מרדכי 12, המרכז השקט
₪5,300,000
5 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
דירה, המעגל 3, פועלי הרכבת
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪5,200,000
5 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, נוה אביבים
בבלעדיות
₪4,980,000
3 חד׳
קומה 3
84 מ"ר
דירה, כוכב הצפון
בבלעדיות
מטמון כהן 10-8, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 8, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
נווה אור
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,440,000
סביון 9, גיורא, אור יהודה
₪2,880,000
4.5 חד׳
קומה 5
98 מ"ר
דירה, אביב 5, מגדיאל
₪3,100,000
3 חד׳
קומה 4
97 מ"ר
דירה, חושן 10, הדגל
₪5,800,000
4 חד׳
קומה 8
118 מ"ר
דירה, רמת אביב החדשה
בבלעדיות
₪11,000,000
5 חד׳
קומה 8
300 מ"ר
פנטהאוז, הרב אשי , נוה אביבים
תיווך
Top10 במדד המתווכים
לוינשטין בבלוך דוד 22 תל אביב יפו
בלוך דוד 22, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
קרני ים – פארק הים בת ים
דירות 5-3 חד׳
23 קומות
פארק הים, בת ים
₪2,850,000
5.5 חד׳
קומה 3
145 מ"ר
דירה, ויינרב 5, קרית הרצוג
₪4,350,000
5 חד׳
קומה 15
120 מ"ר
דירה, בית אל 17, נוה שרת
₪4,590,000
5 חד׳
קומה 5
140 מ"ר
דירת גן, יותם , אחוזה
בבלעדיות
₪1,600,000
4 חד׳
קומה 9
120 מ"ר
דירה, מגידו 1, נווה אילן
בבלעדיות
שדרות נורדאו 88 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
סמטת נורדאו 88, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
אימבר 17 כפר סבא
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,750,000
אימבר 17, מרכז העיר דרום, כפר סבא
הלוואת קבלן ללא ריבית!
₪2,850,000
4 חד׳
קומה 3
134 מ"ר
דירה, שדרות יצחק רבין 9, רמת אמיר
₪6,500,000
3 חד׳
קומה 3
241 מ"ר
דופלקס, ניסים אלוני 21, פארק צמרת
₪3,290,000
3 חד׳
קומה 1
80 מ"ר
דירה, פלורנטין
תיווך
₪2,950,000
3 חד׳
קומה 3
60 מ"ר
דירה, וולפסון , נוה שאנן
בבלעדיות
בילטמור 16 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
בילטמור 16, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
קרסו שנקר
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,939,000
שנקר , אגרובנק, חולון
₪3,850,000
5 חד׳
קומה 4
125 מ"ר
דירה, קפלנסקי שלמה 68, כפר גנים ג
₪5,300,000
7 חד׳
קומה 2
300 מ"ר
מיני פנטהאוז, שדרות רפאל סויסה 20, בר לב
₪5,250,000
3 חד׳
קומה 1
76 מ"ר
דירה, לילינבלום , דרום רוטשילד
תיווך
₪2,690,000
5 חד׳
קומה 6
127 מ"ר
דירה, יובלים
תיווך
GARDEN TOWERS - החשמונאים בת ים
דירות 5-3 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪2,600,000
החשמונאים 74, שיכון ותיקים, בת ים
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
SHBIRO ONO קריית אונו
דירות 5 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪6,190,000
נאות אריאל שרון, קרית אונו
מוצרים מבית TOLLMANS DOT
₪2,650,000
5 חד׳
קומה 17
137 מ"ר
דירה, יעקב דורי 7, נאות שמיר
₪2,750,000
4 חד׳
קומה 1
157 מ"ר
דירה, ציונה צרפת 33, גולדה
₪2,750,000
4 חד׳
קומת קרקע
90 מ"ר
דירת גן, שדרות ירושלים , רמת יצחק
תיווך
₪5,100,000
4 חד׳
קומה 3
96 מ"ר
דירה, נוה אביבים
תיווך
EAST מזרח רעננה
לסטר, רעננה
לואי מרשל 43 תל אביב
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
לואי מרשל 43, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪4,890,000
4 חד׳
קומה 5
100 מ"ר
דירה, משה וילנסקי 29, המשתלה
₪3,270,000
4 חד׳
קומה 4
114 מ"ר
דירה, פרדסים 5, מרכז
₪2,290,000
₪2,400,000
5 חד׳
קומה 3
98 מ"ר
דירה, מעפילי אגוז 15, נוה חן
תיווך
₪7,590,000
6 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
דו משפחתי, משה גבין , נחלת יהודה
בבלעדיות
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
עין הקורא 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
עוזיאל 142 רמת גן
דירות 3 חד׳
7 קומות
עוזיאל 142, תל גנים, רמת גן
₪4,480,000
5 חד׳
קומה 4
170 מ"ר
דירה, גולומב 62, ארלוזרוב
₪1,996,000
3.5 חד׳
קומה 1
70 מ"ר
דירה, בר יהודה 34, דרום מערב
₪3,150,000
5 חד׳
קומה 5
125 מ"ר
דירת גג, קרן היסוד 34, קריית שרת
תיווך
₪6,590,000
6 חד׳
קומה 17
174 מ"ר
פנטהאוז, שולמית אלוני 7
בבלעדיות
1
...
22
23
24
...
559
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 3 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 4 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 5 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות מסוגים שונים
דירות גן למכירה באשקלון, אשקלון
דירות פנטהאוז למכירה באשקלון, אשקלון
דירות גג למכירה באשקלון, אשקלון
קוטג' למכירה באשקלון, אשקלון