You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה ברחוב אשקלון, אשקלון
(עמוד 43)
27962 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,980,000
2 חד׳
קומה 2
36 מ"ר
דירה, הר נבו 1, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪14,900,000
₪15,350,000
5 חד׳
קומה 6
160 מ"ר
מיני פנטהאוז, שלומציון המלכה , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
שדרות נורדאו 88 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
סמטת נורדאו 88, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
הרצליה הירוקה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הירוקה המרכזית, הרצליה
₪3,300,000
5 חד׳
קומה 4
150 מ"ר
דירה, הדוגית 5, נאות רבין-יבנה הירוקה
₪2,450,000
4 חד׳
קומה 12
105 מ"ר
דירה, פקיעין 4, אבן גבירול
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
₪5,134,800
3 חד׳
קומה 4
76 מ"ר
דירה, הדסה 7, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪10,950,000
₪10,990,000
5 חד׳
קומה 6
133 מ"ר
מיני פנטהאוז, פישמן מיימון 12, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, פארק הים, נתניה
קדיש לוז 4-6 פתח תקווה
דירות 4-2 חד׳
9 קומות
קדיש לוז 4, רמת ורבר, פתח תקווה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪6,950,000
9 חד׳
קומת קרקע
500 מ"ר
בית פרטי, עין שריד 1
₪3,900,000
5 חד׳
קומה 8
130 מ"ר
דירה, בן גמלא יהושע 22, מרכז העיר
₪12,690,000
5 חד׳
קומה 7
153 מ"ר
פנטהאוז, דה האז 14, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪8,880,000
₪9,250,000
4 חד׳
קומת קרקע
117 מ"ר
דירת גן, בני דן 48, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
שרת משה 64
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
שרת משה 64, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
רמת אביב הירוקה
דירות 6-3 חד׳
6 קומות
רדינג 44, רמת אביב, תל אביב יפו
₪2,260,000
4 חד׳
קומה 3
90 מ"ר
דירה, הצוערים 1, רמת ורבר
₪2,190,000
4 חד׳
קומה 2
87 מ"ר
דירה, חביבה רייק 11, קריית שרת
₪4,550,000
3 חד׳
קומה 2
59 מ"ר
דירה, דה האז 14, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪25,888,000
6 חד׳
קומה 5
290 מ"ר
דירה, המהר"ל 16, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
RAMATA TLV – חורשת רידינג
דירות 5-2 חד׳
6 קומות
רדינג 22, רמת אביב, תל אביב יפו
קזן 7 רעננה
דירות 5 חד׳
8 קומות
קזן 7, דרום מזרח, רעננה
הלוואת קבלן ללא ריבית!
₪2,570,000
5 חד׳
קומה 3
165 מ"ר
דופלקס, שיפר 27, שיפר
₪4,100,000
5 חד׳
קומה 8
214 מ"ר
דירה, הדקל 5, רובע א
₪8,490,000
4 חד׳
קומה 6
95 מ"ר
דירה, דה האז 14, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪5,450,000
₪5,850,000
3 חד׳
קומה 2
70 מ"ר
דירה, פראג 4, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
הרב בלוי משה 3-5 פתח תקווה
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
הרב בלוי משה 3, שיפר, פתח תקווה
מרחק 4 דק' לרכבת הקלה!
פייבל 11
פייבל 11, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪2,590,000
4 חד׳
קומה 4
129 מ"ר
דירה, שבט שמעון 7, רובע יב
₪2,200,000
4 חד׳
קומה 1
120 מ"ר
דירה, מנוחה ונחלה 45, צפון מזרח העיר
₪5,990,000
4 חד׳
קומה 3
89 מ"ר
דירה, לוי יצחק 22, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪3,890,000
3 חד׳
קומה 4
64 מ"ר
דירה, סוקולוב 85, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
בצלאל 20-22 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
בצלאל 20, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אפי נופי בן שמן, לוד
דירות 5-3 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪2,190,000
נופי בן שמן, לוד
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
₪5,000,000
7 חד׳
500 מ"ר
בית פרטי, דרך שלמה 10, סקיה
₪4,500,000
2 חד׳
קומה 2
60 מ"ר
דירה, גאולה 22, כרם התימנים
₪3,750,000
7 חד׳
130 מ"ר
פנטהאוז, שושנת הכרמל 35, כרמל מערבי
תיווך
₪2,030,000
3.5 חד׳
קומה 3
60 מ"ר
דירה, רביבים , יד התשעה
תיווך
בארי 18-22 , תל אביב
באר יעקב 18, נווה צדק, תל אביב יפו
רוטשילד בכיכר
דירות 6-5 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,950,000
רוטשילד 180, המרכז השקט, פתח תקווה
₪7,000,000
9 חד׳
245 מ"ר
בית פרטי, ברכה פולד 6, קרית אונו הותיקה
₪2,200,000
4 חד׳
קומה 4
107 מ"ר
דירה, שדרות מנחם בגין 46, 'גבעת אולגה א' ו-ב'
₪5,300,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
473 מ"ר
דו משפחתי, מרכז
תיווך
₪4,900,000
4 חד׳
קומה 1
107 מ"ר
דירה, שטנד , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
לוי אשכול 11 רעננה
אשכול לוי 11, מרכז דרום, רעננה
קדימה 41 חיפה
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,490,000
קדימה 41, כרמל ותיק, חיפה
מחירי PRESALE!
₪2,700,000
4 חד׳
קומה 6
115 מ"ר
דירה, השריון 6, נווה כרמית
₪3,500,000
5 חד׳
קומת קרקע
230 מ"ר
דירת גן, שושנה דמארי 24, קרית האמנים
₪2,650,000
4 חד׳
קומה 5
130 מ"ר
דירת גג, המכבים 5, קרית עבודה
בבלעדיות
₪3,390,000
4 חד׳
קומה 1
113 מ"ר
דירה, מגדיאל
בבלעדיות
1
...
42
43
44
...
560
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 3 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 4 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות 5 חדרים למכירה באשקלון, אשקלון
דירות מסוגים שונים
דירות גן למכירה באשקלון, אשקלון
דירות פנטהאוז למכירה באשקלון, אשקלון
דירות גג למכירה באשקלון, אשקלון
קוטג' למכירה באשקלון, אשקלון
בית דו משפחתי למכירה באשקלון, אשקלון