You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה בבני ברק
61 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,639,000
קומה 14
260 מ"ר
₪13,996 למ״ר
משרד, מצדה 7, תל גיבורים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪23,959,200
קומה 31
1,610 מ"ר
₪14,881 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪7,713,000
קומה 16
857 מ"ר
₪9,000 למ״ר
משרד, בן גוריון , אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪1,499,000
קומה 2
102 מ"ר
₪14,696 למ״ר
משרד, בר כוכבא 16, תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,490,000
קומה 12
400 מ"ר
₪16,225 למ״ר
משרד, ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪240,000
קומה 2
19 מ"ר
₪12,632 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪2,850,000
קומה 4
187 מ"ר
₪15,241 למ״ר
משרד, זאב זיבוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,000,000
קומה 17
350 מ"ר
₪11,429 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
₪12,069,000
קומה 39
800 מ"ר
₪15,086 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪2,011,500
קומה 5
135 מ"ר
₪14,900 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪24,000,000
קומה 2
1,600 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪550,000
קומה 3
33 מ"ר
₪16,667 למ״ר
משרד, בר כוכבא 4, תל גיבורים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,200,000
קומה 5
60 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪550,000
קומה 3
23 מ"ר
₪23,913 למ״ר
משרד, בר כוכבא 4, תל גיבורים
תיווך
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪1,722,000
קומה 5
210 מ"ר
₪8,200 למ״ר
משרד, בן גוריון דוד 11, תל גיבורים
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪37,000,000
קומה 34
1,550 מ"ר
₪23,871 למ״ר
משרד, מצדה 1, תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,600,000
קומה 27
700 מ"ר
₪18,000 למ״ר
משרד, הירקון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
₪2,200,000
קומה 12
125 מ"ר
₪17,600 למ״ר
משרד, מצדה 7, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪20,000,000
קומה 11
1,550 מ"ר
₪12,903 למ״ר
משרד, הירקון 5, אזור תעשיה צפון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪12,000,000
קומה 34
546 מ"ר
₪21,978 למ״ר
משרד, מצדה , תל גיבורים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪20,000,000
קומה 40
1,267 מ"ר
₪15,785 למ״ר
משרד, מצדה , אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪33,000,000
קומה 1
3,000 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, בן גוריון דוד , שכון ההסתדרות
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪24,000,000
קומה 20
1,550 מ"ר
₪15,484 למ״ר
משרד, מצדה 15, אזור תעשיה צפון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪13,000,000
קומה 13
710 מ"ר
₪18,310 למ״ר
משרד, ששת הימים 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
₪3,224,900
קומה 12
271 מ"ר
₪11,900 למ״ר
משרד, בן גוריון דוד 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מלא
₪2,000,001
קומת קרקע
40 מ"ר
₪50,000 למ״ר
חנות, נוה אחיעזר
תיווך
גמר
₪1,600,000
קומת קרקע
24 מ"ר
₪66,667 למ״ר
חנות, רבי עקיבא 143, גבעת סוקולוב
תיווך
גמר
₪1,374,250
קומה 5
115 מ"ר
₪11,950 למ״ר
משרד, תל גיבורים
תיווך
גמר
רמת איכות A
בתים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪10,950,000
קומה 7
560 מ"ר
₪19,554 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , שיכון דן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,275,000
קומת קרקע
91 מ"ר
₪25,000 למ״ר
קליניקה, ראול ולנברג , רמת החייל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪8,500,000
קומה 2
350 מ"ר
₪24,286 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,950,000
קומה 7
560 מ"ר
₪19,554 למ״ר
משרד, ראול ולנברג , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,390,000
קומה 4
374 מ"ר
₪9,064 למ״ר
משרד, בן גוריון , מרכז העיר ג'
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪920,000
קומה 7
46 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,558,000
קומה 7
215 מ"ר
₪21,200 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,558,000
קומה 7
215 מ"ר
₪21,200 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,558,000
קומה 1
267 מ"ר
₪20,816 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,880,000
קומה 1
122 מ"ר
₪15,410 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,880,000
קומה 1
122 מ"ר
₪15,410 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 7
53 מ"ר
₪22,264 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 6
56 מ"ר
₪21,071 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026