You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד ברחוב הרב טרוביץ שמואל, ראשון לציון
(עמוד 35)
6347 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,200,000
5 חד׳
קומה 10
129 מ"ר
דירה, ערבי נחל 13, נחלת יצחק
תיווך
₪5,600,000
₪5,900,000
5 חד׳
קומה 9
120 מ"ר
דירה, אשכול לוי , תוכנית ל
תיווך
יד לבנים
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
שדרות יד לבנים 17, יד אליהו, תל אביב יפו
אנטוקולסקי 9 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
7 קומות
אנטוקולסקי 9, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
₪4,390,000
4 חד׳
קומה 7
103 מ"ר
דירה, נחלת יצחק 14, נחלת יצחק
בבלעדיות
₪2,290,000
3 חד׳
קומה 5
83 מ"ר
דירה, מעפילי אגוז 84, נוה חן
בבלעדיות
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
נאות בן גוריון: השכונה הוותיקה שצמודה לפארק נחל יבנה המטופח מתחדשת
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
ראשון לציון מתרחבת – שכונה חדשה מתוכננת במערב העיר
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪7,900,000
5 חד׳
קומה 5
131 מ"ר
פנטהאוז, אל חריזי , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪5,100,000
5 חד׳
קומה 18
120 מ"ר
דירה, תוצרת הארץ 9, נחלת יצחק
בבלעדיות
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,550,000
בלוך דוד 11, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
MARC CHAGALL - מארק שאגאל
דירות 5-3 חד׳
6 קומות
שגאל מרק 3, נופי ים (הגוש הגדול), תל אביב יפו
שלמו 15% - והיתר באכלוס!
₪4,350,000
4 חד׳
קומה 33
96 מ"ר
דירה, יצחק גרציאני , שרונה
תיווך
₪2,390,000
3 חד׳
קומה 4
78 מ"ר
דירה, פנחס רוטנברג , הבילויים
תיווך
₪7,400,000
3 חד׳
קומה 1
95 מ"ר
דירה, כרם התימנים
בבלעדיות
₪15,499,000
4 חד׳
קומה 41
180 מ"ר
דירה, הרב ניסים 9, שיכון בבלי
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
המגדל בחורשות
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,990,000
קרית שלום, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
מתחם מטרופוליס ALTERMAN
דירות 5 חד׳
8 קומות
אלתרמן , נאות אפקה ב, תל אביב יפו
מטבח יוקרתי מתנה!
₪4,980,000
4 חד׳
קומה 15
102 מ"ר
דירה, הסוללים 3, ביצרון
בבלעדיות
₪7,500,000
₪8,490,000
5 חד׳
קומה 10
266 מ"ר
פנטהאוז, אנה פרנק , החרוזים
תיווך
₪5,500,000
4 חד׳
קומה 5
113 מ"ר
דירה, יהודה הימית , גבעת הרצל
בבלעדיות
₪15,750,000
6.5 חד׳
קומה 5
300 מ"ר
פנטהאוז, דוד ילין , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
Symphony - קריית שרת, חולון
שרת משה 30, קריית שרת, חולון
שמחה הולצברג 20, בת ים
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
הולצברג שמחה 20, צפון מערב, בת ים
₪6,350,000
4 חד׳
קומה 2
101 מ"ר
דירה, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪4,600,000
3 חד׳
קומת קרקע
76 מ"ר
דירת גן, יהודה מכבי , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪20,000,000
₪23,000,000
6 חד׳
מרתף
320 מ"ר
בית פרטי, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪15,000,000
5 חד׳
קומה 10
165 מ"ר
פנטהאוז, יוחנן הורקנוס , הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
ההגנה, בת-ים EXCLUSIVE
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
ההגנה 9, בית וגן, בת ים
אפשרות לטרייד אין!
אדירים TLV
דירות 5 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪4,199,000
אסירי ציון 11, קרית שלום, תל אביב יפו
₪11,500,000
5 חד׳
קומה 15
164 מ"ר
פנטהאוז, נווה גן
תיווך
₪10,900,000
5 חד׳
קומה 20
170 מ"ר