You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
דירות למכירה ברחוב הרב טרוביץ שמואל, ראשון לציון
(עמוד 24)
10587 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,250,000
5 חד׳
קומה 4
131 מ"ר
דירה, גונן , שיכון עממי ג'
בבלעדיות
₪7,950,000
5 חד׳
קומה 3
177 מ"ר
דירה, המעין , ארלוזרוב
בבלעדיות
הרב קוק 6, בת ים
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,510,000
הרב קוק 6, צפון מערב, בת ים
כצנלסון 16, יישוב אזור
דירות 4 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,699,000
כצנלסון 16, בן גוריון, אזור
₪3,500,000
4 חד׳
קומה 2
107 מ"ר
דירה, בורוכוב 54, בורוכוב
₪1,800,000
₪2,000,000
4 חד׳
קומה 4
110 מ"ר
דירה, רוטשילד 4, רמב"ם
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
נאות בן גוריון: השכונה הוותיקה שצמודה לפארק נחל יבנה המטופח מתחדשת
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראשון לציון מתרחבת – שכונה חדשה מתוכננת במערב העיר
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
₪3,990,000
4 חד׳
קומה 21
104 מ"ר
דירה, סוקולוב 12, צפון מערב
בבלעדיות
₪4,950,000
5 חד׳
קומה 19
125 מ"ר
דירה, אריאל שרון 10, סיטי
תיווך
רמברנדט 32 תל אביב
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,750,000
רמברנדט 32, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
זוהי - ת"א בשדה דב
עגנון ש"י 11, שדה דב אשכול, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪4,500,000
4.5 חד׳
קומה 18
137 מ"ר
דירה, המעיין 3, הבורסה
₪1,800,000
3.5 חד׳
קומה 1
91 מ"ר
דירה, בלפור 103, מרכז העיר
₪4,670,000
4 חד׳
קומה 4
104 מ"ר
דירה, אורי צבי גרינברג 8, אזורי חן
תיווך
₪2,750,000
3 חד׳
קומה 6
67 מ"ר
דירה, גבעת הרצל
תיווך
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מרים החשמונאית 32, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
יהודית 12, רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
יהודית 12, החרוזים, רמת גן
₪3,800,000
4 חד׳
קומה 18
107 מ"ר
דירה, המתמיד 19, שכונת הראשונים
₪4,000,000
4 חד׳
קומה 8
120 מ"ר
דירה, אריאל שרון 8, סיטי
₪7,000,000
4.5 חד׳
קומה 11
140 מ"ר
דירה, מיכאל (נאמן) 26, גלילות
בבלעדיות
₪19,800,000
6 חד׳
קומת קרקע
327 מ"ר
בית פרטי, הרצליה פיתוח
תיווך
GO YAFO TEL AVIV
דירות 5-2 חד׳
15 קומות
דקר, תל אביב יפו
3 הטבות יחודיות לרוכשים!
עין גדי 14א' גבעתיים
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
עין גדי 14, שיינקין, גבעתיים
₪3,200,000
3.5 חד׳
קומה 8
92 מ"ר
דירה, המאבק 11, תל גנים
₪6,350,000
4.5 חד׳
קומה 11
136 מ"ר
דירה, לויטן 6, נוה אביבים
₪9,900,000
4.5 חד׳
קומה 7
145 מ"ר
דירה, פנקס 64, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
בבלעדיות
₪4,250,000
4 חד׳
קומה 1
131 מ"ר
דירה, ירושלים 3, צפון מערב
תיווך
תדהר בגיבורים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
שדרות העצמאות 72, עמידר, בת ים
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
מגדל הפנינה - פארק הים, בת ים
בת ים
₪3,150,000
4 חד׳
קומה 2
85 מ"ר
דירה, עלומים 28, הבילויים
₪2,400,000
4 חד׳
קומה 2
82 מ"ר
דירה, השר ברזילי 10, דרום מערב
₪2,395,000
4 חד׳
קומה 6
101 מ"ר
דירה, האיריס 1, קרית ראשון
תיווך
₪9,700,000
5.5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דירת גן, בודנהיימר , הצפון החדש החלק הצפוני
בבלעדיות
לוינשטין באנטיגונוס 11-13 תל אביב יפו