You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
דירות למכירה בהרצפלד אברהם 5, פתח תקווה
102 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,950,000
6 חד׳
קומה 1
143 מ"ר
דירה, דב הוז 3, כפר גנים א
תיווך
₪2,050,000
3.5 חד׳
94 מ"ר
קוטג' טורי, הפועל הצעיר 9, רמת ורבר
תיווך
MUSE
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,170,000
מייזנר 4, רמת ורבר, פתח תקווה
ברטונוב 6
דירות 4 חד׳
10 קומות
ברטונוב יהושע 6, כפר גנים א, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
₪2,550,000
5 חד׳
קומה 4
110 מ"ר
דירה, היבנר , כפר גנים א
תיווך
₪2,150,000
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
דירה, רופין , מרכז העיר
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פסגות אפק: תנופת הבנייה בשכונת הענק בגבעות ראש העין ממשיכה במרץ
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
המרכז השקט: למרות השקט, השכונה המרכזית בפתח תקווה מתעוררת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪2,400,000
4 חד׳
קומה 1
97 מ"ר
דירה, טרומפלדור , מרכז העיר
תיווך
₪1,870,000
2.5 חד׳
קומה 1
70 מ"ר
דירה, ארלוזורוב , רמת ורבר
תיווך
הפורצים 19 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הפורצים 19, רמת ורבר, פתח תקווה
תנאי מימון בהתאמה אישית!
הכרם 4-6 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
הכרם 4, המרכז השקט, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
₪4,980,000
6 חד׳
קומת קרקע
165 מ"ר
דירת גן, קפלן , רמת ורבר
בבלעדיות
₪2,100,000
3.5 חד׳
קומה 2
85 מ"ר
דירה, בר יהודה
תיווך
₪2,400,000
4 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
דירה, מרכז העיר
תיווך
₪2,000,000
3 חד׳
קומה 3
84 מ"ר
דירה, כפר גנים א
תיווך
פנקס 5, פתח תקווה
דירות 6-5 חד׳
10 קומות
פנקס 5, המרכז השקט, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
שבירו לב פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪1,990,000
רוטשילד 57, מרכז העיר, פתח תקווה
₪2,140,000
4 חד׳
קומה 4
91 מ"ר
דירה, דב הוז 7, כפר גנים א
תיווך
₪3,999,000
4.5 חד׳
160 מ"ר
דו משפחתי, ארלוזורוב , רמת ורבר
תיווך
₪1,930,000
4 חד׳
קומה 3
82 מ"ר
דירה, עגנון , רמת ורבר
תיווך
₪2,550,000
3 חד׳
קומה 2
82 מ"ר
דירה, בר יהודה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
הפורצים 16 פתח תקווה
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
הפורצים 16, רמת ורבר, פתח תקווה
תנאי רכישה נוחים!
קדיש לוז 4-6 פתח תקווה
דירות 4-2 חד׳
9 קומות
קדיש לוז 4, רמת ורבר, פתח תקווה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪4,200,000
5 חד׳
קומה 5
170 מ"ר
דירה, התשעים ושלוש , המרכז השקט
בבלעדיות
₪9,500,000
₪10,800,000
8 חד׳
קומה 1
300 מ"ר
בית פרטי, מאפו , רמת ורבר
תיווך
₪2,830,000
4 חד׳
קומה 1
105 מ"ר
דירה, פנקס , המרכז השקט
תיווך
₪2,100,000
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
דירה, טרומפלדור , המרכז השקט
תיווך
₪2,270,000
3.5 חד׳
קומה 8
80 מ"ר
דירה, הצוערים 1, רמת ורבר
תיווך
₪11,800,000
8 חד׳
קומת קרקע
315 מ"ר
בית פרטי, התמר 3, נווה עוז
תיווך
₪2,350,000
4 חד׳
קומה 5
87 מ"ר
דירה, עגנון , רמת ורבר
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪2,100,000
₪2,280,000
4 חד׳
קומה 5
95 מ"ר
דירה, חפץ מרדכי , המרכז השקט
תיווך
₪2,050,000
3 חד׳
קומה 4
60 מ"ר
דירה, עגנון , רמת ורבר
תיווך
₪3,590,000
5 חד׳
קומה 7
130 מ"ר
דופלקס, טרומפלדור 47, המרכז השקט
תיווך
₪2,250,000
3 חד׳
קומה 2
59 מ"ר
דירה, זבוטינסקי , מרכז העיר
תיווך
₪2,070,000
3 חד׳
קומה 4
65 מ"ר
דירה, עגנון , רמת ורבר
דף הבית
פתח תקווה
רמת ורבר
הרצפלד אברהם 5
מידע חשוב
דירות להשכרה ברמת ורבר
בתי ספר ברמת ורבר
יזמי נדל"ן ברמת ורבר
מתווכים בישראל
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה ברמת ורבר
דירות 3 חדרים למכירה ברמת ורבר
דירות 4 חדרים למכירה ברמת ורבר