You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד ברחוב נאות גולף, קיסריה
(עמוד 13)
15759 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,650,000
6 חד׳
קומת קרקע
220 מ"ר
קוטג', יהושע בן נון , רובע י
בבלעדיות
₪4,220,000
5 חד׳
קומה 5
128 מ"ר
דירה, משה לרר 76, ארגמן
הפרדסים 5 בשדרה
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,450,000
הפרדסים 5, מרכז, הרצליה
קזן 7 רעננה
דירות 5 חד׳
8 קומות
קזן 7, דרום מזרח, רעננה
הלוואת קבלן ללא ריבית!
₪2,850,000
5 חד׳
קומה 6
128 מ"ר
דירה, טופז 9, צמרות המושבה
₪2,080,000
4 חד׳
קומה 5
109 מ"ר
דירה, כיכר סיגל , רובע ה
בבלעדיות
₪19,900,000
5.5 חד׳
מרתף
250 מ"ר
בית פרטי, אריסטובול , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪1,870,000
5 חד׳
קומה 4
184 מ"ר
דירה, תקוע יוסף 1, רמות
שינקין 46 גבעתיים
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,650,000
שינקין 46, שיינקין, גבעתיים
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
טור מלכא
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
טור מלכא 4, יד אליהו, תל אביב יפו
₪2,850,000
3 חד׳
קומה 3
105 מ"ר
דירה, ישורון 40, רמתיים
₪4,199,000
6 חד׳
קומת קרקע
260 מ"ר
דירת גן, קהילת ורשה 44, הדר יוסף
בבלעדיות
₪5,890,000
5 חד׳
קומה 3
152 מ"ר
דירה, נתן אלבז , גליל ים החדשה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,300,000
5 חד׳
קומה 7
131 מ"ר
דירה, האלונים 16, קרית השרון
AQUA PARK אשדוד
דירות 6-4 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,590,000
רובע לכיש, אשדוד
תנאי מימון אטרקטיביים!
רוטשילד בכיכר
דירות 6-5 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,950,000
רוטשילד 180, המרכז השקט, פתח תקווה
₪2,000,000
4 חד׳
קומה 5
108 מ"ר
דירה, הרב מרדכי אליהו 10
₪6,500,000
4 חד׳
קומה 3
103 מ"ר
דירה, מאפו , הצפון הישן החלק הדרום מערבי
תיווך
₪2,250,000
4.5 חד׳
קומה 6
140 מ"ר
דירה, ארלוזורוב 5, רובע ה
תיווך
₪2,100,000
3 חד׳
קומה 1
80 מ"ר
דירה, רפאל איתן 17, נאות שמיר
מתחם ההסתדרות נתניה
דירות 5-4 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,850,000
ההסתדרות 9, מרכז העיר צפון, נתניה
נחמיה תמרי 2-4 רמת גן
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,590,000
תמרי נחמיה 2, רמת יצחק, רמת גן
20% בחתימה - יתרה באכלוס
₪2,990,000
4 חד׳
קומה 2
105 מ"ר
דירה, התבור 5, לב הפארק
₪2,250,000
4 חד׳
קומה 4
125 מ"ר
דירה, הר שומרון , רובע יא
בבלעדיות
₪3,275,000
5 חד׳
קומה 3
122 מ"ר
דירה, צ'חנובר אהרון 8, רחובות המדע
בבלעדיות
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 3
102 מ"ר
דירה, רפאל איתן 14, אם המושבות החדשה
שביל פראנקל 2-6 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
פראנקל 2, רמת אביב, תל אביב יפו
150,000 ₪ הנחה!
קהילת בודפשט 8 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
5 קומות
הדר יוסף, תל אביב יפו
₪2,690,000
3 חד׳
קומה 3
97 מ"ר
דירה, יצחק נבון 4, נאות אריאל שרון
₪3,480,000
4 חד׳
קומה 3
106 מ"ר
דירה, בועז , שכונת הראשונים
בבלעדיות
₪22,500,000
9 חד׳
540 מ"ר
בית פרטי, רמת הדר
בבלעדיות
₪2,370,000
5 חד׳
קומה 2
159 מ"ר
דירה, נעמי שמר 5, כרמי גת
רב צעיר
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
רב צעיר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
WEST חופים
פארק הים, נתניה
₪3,320,000
5 חד׳
קומה 3
130 מ"ר
דירה, דרך הפארק 29, קרית השרון
₪2,490,000
4.5 חד׳
קומה 5
154 מ"ר
דירה, העצמאות , סיטי