You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה ברחוב שדרות כרמית, מיתר
(עמוד 18)
25423 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,950,000
4 חד׳
קומה 18
117 מ"ר
דופלקס, שמחה הולצברג 16, רמת דן וגבעת הדר
₪4,850,000
6 חד׳
קומה 13
164 מ"ר
דירה, בני בנימין , גלי הים
תיווך
הרב בלוי משה 3-5 פתח תקווה
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
הרב בלוי משה 3, שיפר, פתח תקווה
מרחק 4 דק' לרכבת הקלה!
בילטמור 8, תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
בילטמור 8, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪10,500,000
5 חד׳
קומה 23
218 מ"ר
פנטהאוז, הנביאים , מתחם גן העיר
תיווך
₪1,930,000
4 חד׳
קומה 7
111 מ"ר
דירה, ביאליק 3, רובע ה
₪2,390,000
4 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
דירה, אלול 8, רובע יב
₪3,770,000
5 חד׳
קומה 7
137 מ"ר
פנטהאוז, אבשלום , אברמוביץ
תיווך
תדהר בגיבורים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
שדרות העצמאות 72, עמידר, בת ים
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
שדרות נורדאו 88 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
סמטת נורדאו 88, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
₪2,990,000
3 חד׳
קומה 1
87 מ"ר
דירה, ארלוזרוב
תיווך
₪3,950,000
5 חד׳
קומה 14
141 מ"ר
דירה, משה שמיר 1, נווה גן
₪2,300,000
3.5 חד׳
קומה 3
78 מ"ר
דירה, שמשון בלקינד 16, השומר
₪3,500,000
4 חד׳
קומה 5
130 מ"ר
פנטהאוז, מרכז העיר מערב
בבלעדיות
NOLA
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
גאולים 1, אלון, רמת השרון
הרצליה הירוקה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הירוקה המרכזית, הרצליה
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 3
90 מ"ר
דירה, מרסל ינקו 2, נאות אפקה ב
תיווך
₪1,500,000
6 חד׳
קומת קרקע
130 מ"ר
דירת גן, דוד רזיאל 14, רמת אשכול
₪1,500,000
3 חד׳
קומה 8
118 מ"ר
דירה, אריאל שרון 4, נווה שרון
₪2,150,000
3 חד׳
קומה 5
75 מ"ר
דירה, נורדאו 19, פרדס כץ ויסודות
תיווך
ברקאי 22 רמת גן
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,350,000
ברקאי 22, רמת יצחק, רמת גן
קק"ל 17, פתח תקווה
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,490,000
אנגל יואל 17, המרכז השקט, פתח תקווה
20% עכשיו, יתרה באכלוס!
₪6,970,000
5 חד׳
קומה 5
115 מ"ר
דירה, לואי מרשל , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪3,400,000
4 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
דירה, הרצל 59, קרית ספיר
₪2,900,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירה, לח"י 15, אזור תעשיה
₪29,900,000
6 חד׳
קומה 48
360 מ"ר
פנטהאוז, דרך בגין 144, מע"ר צפוני
תיווך
שרת משה 64
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
שרת משה 64, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
חפץ חיים 80-82, פתח תקווה
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
חפץ חיים 80, המרכז השקט, פתח תקווה
₪13,600,000
7 חד׳
קומת קרקע
350 מ"ר
דו משפחתי, רמת חן
תיווך
₪12,900,000
8 חד׳
קומת קרקע
400 מ"ר
בית פרטי, גביש 1, רובע יז
₪3,400,000
4 חד׳
קומה 7
90 מ"ר
דירת גג, לח"י 28, אזור תעשיה
₪1,795,000
3 חד׳
קומה 2
65 מ"ר
דירה, ירושלים 44, השומר
תיווך
קלאוזנר 7 רעננה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
קלאוזנר 7, מרכז דרום, רעננה
הלוואת קבלן ללא ריבית!
Rainbow Boutique - Tel Aviv
שדה תעופה שדה דב , שדה דב אשכול, תל אביב יפו
₪2,140,000
2 חד׳
קומה 1
37 מ"ר
דירה, נחלת בנימין , פלורנטין
בבלעדיות
₪2,450,000
4 חד׳
קומה 5
85 מ"ר
דירה, שנקר 39, אגרובנק
₪2,000,000
3.5 חד׳
קומה 5
86 מ"ר
דירה, שדרות ירושלים 20, רסקו א
₪2,450,000
3 חד׳
קומה 3
61 מ"ר
דירה, עמיקם , קרית שלום
תיווך
גלי נתניה
דירות 5-4 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪2,800,000
בן שלום עובדיה , פארק הים, נתניה
30% עכשיו, יתרה בעוד שנה
INTRO - תל אביב
דירות 3-2 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪3,500,000
הרכבת 72, נוה שאנן, תל אביב יפו
₪1,470,000
4 חד׳
קומה 6
80 מ"ר
דירה, גרינבוים 15, גבעת הזיתים
בבלעדיות
₪3,000,000
5 חד׳
קומה 4
150 מ"ר
דירה, פרי גנך 2, גן יבנה מערב
₪4,290,000
4 חד׳
קומה 6
113 מ"ר
דירה, מוטה גור 1, גליל ים החדשה
₪3,495,000
4 חד׳
קומה 3
95 מ"ר
דירה, ענתות , גני צהלה
תיווך
לאטי גרדנס - Lati Gardens
דירות 5-3 חד׳
11 קומות
פרי מגדים 18, אור ים, אור עקיבא
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
הסרגל 9, מגדיאל, הוד השרון
הגנת מדד של 2% בשנה!!!
₪5,790,000
5 חד׳
קומה 8
125 מ"ר
מיני פנטהאוז, מוטה גור 1, גליל ים החדשה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,600,000
3 חד׳
קומת קרקע
63 מ"ר
דירה, איבשיץ 1, הצפון הישן החלק הצפוני
₪2,280,000
4 חד׳
קומה 4
90 מ"ר
דירה, ברניצקי 31, רמז
₪3,970,000
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
דירת גן, בנימין ברגי 2, יד אליהו
בבלעדיות
1
...
17
18
19
...
509
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 3 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 4 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 5 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
מפת האתר
מדלן 2026