You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד בקרית ויצמן, רעננה
(עמוד 2)
98 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,250,000
4 חד׳
קומת קרקע
118 מ"ר
דירת גן, קרן היסוד 13, קרית ויצמן
תיווך
₪3,650,000
4 חד׳
קומה 6
110 מ"ר
דירה, הגדוד העברי , קרית ויצמן
תיווך
הר סיני 8 רעננה
דירות 4-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,798,000
הר סיני 8, קרית ויצמן, רעננה
גרדניה רעננה
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,190,000
ההגנה 89, קרית ויצמן, רעננה
₪3,389,000
4.5 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
דירה, קרית ויצמן
תיווך
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 5
125 מ"ר
דירה, חפץ חיים 17, קרית ויצמן
בבלעדיות
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
מרכז דרום רעננה: שכונה שקטה וירוקה במרחק הליכה ממרכז העניינים של העיר
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
מחפשים נכס במחיר מציאה? אצלנו במדלן תוכלו למצוא אותו בקלות
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪2,590,000
4 חד׳
קומה 2
102 מ"ר
דירה, שז"ר
בבלעדיות
₪4,580,000
5 חד׳
קומה 4
137 מ"ר
דירה, הגדוד העברי , קרית ויצמן
תיווך
אב-גד רעננה החי"ל
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הגדוד העברי 24, קרית ויצמן, רעננה
אימבר 17 כפר סבא
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,750,000
אימבר 17, מרכז העיר דרום, כפר סבא
הלוואת קבלן ללא ריבית!
₪2,720,000
3.5 חד׳
קומה 5
96 מ"ר
דירה, ההגנה , שז"ר
תיווך
₪3,075,000
4 חד׳
קומה 5
100 מ"ר
דירה, קרית ויצמן
תיווך
₪5,900,000
5 חד׳
קומה 5
134 מ"ר
מיני פנטהאוז, הגדוד העברי , קרית ויצמן
תיווך
₪2,550,000
3.5 חד׳
קומה 1
96 מ"ר
דירה, חפץ חיים , קרית ויצמן
תיווך
חנקין 22 רעננה
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
חנקין 22, קרית דוד רמז, רעננה
20% עכשיו - 80% אחרי!
EAST מזרח רעננה
לסטר, רעננה
₪4,600,000
5 חד׳
קומה 4
118 מ"ר
דירה, מוצקין , קרית ויצמן
תיווך
₪8,900,000
5 חד׳
קומה 6
146 מ"ר
פנטהאוז, מוצקין , קרית ויצמן
תיווך
₪7,900,000
9 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
דו משפחתי, מוצקין , קרית ויצמן
תיווך
₪3,190,000
4 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
דירה, אלי כהן 18, קרית ויצמן
תיווך
המעלות 5 רעננה
המעלות 5, מרכז דרום, רעננה
עלי מוהר 10 רעננה
דירות 5-4 חד׳
5 קומות
החל מ - ₪3,680,000
עלי מוהר 10, נווה זמר, רעננה
₪4,450,000
5 חד׳
קומה 1
119 מ"ר
דירה, הר סיני , קרית ויצמן
תיווך
₪4,500,000
5 חד׳
קומה 2
119 מ"ר
דירה, הר סיני , קרית ויצמן
תיווך
₪4,600,000
5 חד׳
קומה 4
119 מ"ר
דירה, הר סיני , קרית ויצמן
תיווך
₪3,250,000
3 חד׳
קומה 4
75 מ"ר
דירה, הר סיני , קרית ויצמן
תיווך
המעלות 7 רעננה
דירות 6-5 חד׳
9 קומות
המעלות 7, מרכז דרום, רעננה
Kedar Vision - גאולה 7,9,11 רעננה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
גאולה 7, קרית שרת, רעננה
₪5,600,000
6 חד׳
קומה 5
156 מ"ר
דירה, תרצה אתר , קרית ויצמן
תיווך
₪4,800,000
5 חד׳
קומה 4
133 מ"ר
דירה, תרצה אתר , קרית ויצמן
תיווך
₪3,400,000
4 חד׳
קומה 3
106 מ"ר
דירה, חפץ חיים , קרית ויצמן
תיווך
בתים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,450,000
5 חד׳
קומה 5
172 מ"ר
דירה, סוקולוב 1, מרכז דרום
לוי אשכול 11 רעננה
אשכול לוי 11, מרכז דרום, רעננה
מכבי 51 רעננה
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,498,000
מכבי 51, קרית דוד רמז, רעננה
₪6,600,000
5.5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דו משפחתי, וינגייט 12, שיכון אשר
₪3,120,000
4 חד׳
קומה 1
90 מ"ר
דירה, הנשיאים , שיכון אשר
תיווך
₪3,150,000
4 חד׳
108 מ"ר
דירה, שפינוזה , שיכון אשר
תיווך
₪6,999,999
8 חד׳
קומת קרקע
350 מ"ר
קוטג', ההגנה 128, שז"ר
תיווך
קלאוזנר 7 רעננה
דירות 5-3 חד׳